5.3.2019

Máme nakryto !

Nyní budeme netrpělivě čekat na potvrzení březosti :-)

 

 

25.2.2019

Novinky ! :-) 

S Charlie nyní chodíme na měření progesteronu :-) termín krytí se nám blíží :-)

Držte palce ! 

 

 

 

Štěňátka plánujeme na jaro / léto 2019 :-) 

 

krýt budeme s velmi úspěšným zahraničním psem Aquafortis Gigolo alias Benzo :-) tohoto psa jsme vybrali ze známé Norské chovatelské stanice AquaFortis.

Pro naší Charlie jsme dlouho hledali vhodného pejska na krytí, až jsme narazili na Benza a zamilovali se :-). Jsme rádi, že došlo k oboustranné dohodě ohledně krytí a dojde k zajímavému spojení těchto dvou jedinců, které určitě přinese novou zdravou krev do chovu portíků.

Benzo splňuje všechny požadavky, které jsme u krycího psa hledali, to znamená zdravého, povahou vyrovnaného a krásného psa.

Navíc je Benzo výstavně velmi úspěšný! Jeho posledním obrovským úspěchem, na který jsou jeho majitelé patřičně hrdí je získání Švédského vítěze roku 2018, toto ocenění vyhrál i v roce 2016. Dále pak má Benzo uznány tituly Mezinárodního šampiona krásy, Dánského, Norského a Švédského šampiona.

Benzo žije ve Švédsku se svou rodinou, která se skládá z jeho majitelky Malin Hammer, jejího manžela, dvou dětí a dalšího psího kamaráda, taktéž portugalského vodního psa :-).

Jak se říká, u jednoho nezůstaneš :-)

 

 

 Pokud byste se chtěli dozvědět více o plánovaném vrhu, ráda odpovím :-).

E-mail:    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Facebook:     Mišulka Minnie

 

 

brilliance of stars

pro naší Charlai jsme dlouho hledali to nejlepší co se dá ve světě sehnat a jasná volba padla na Benza, jedná se o krásného zdravého a hodně úspěšného psa z chovu Aquafortis ze Švédska . Jsme rádi že došlo k oboustranné dohodě ohledně krytí, které určitě přinese novou a zdravou krev do chovu Portíků nejen České Republice, ale i ve světě . 


 
Tvorba stranek pro chovatele